Instytut Historii Sztuki Aktualności Informacje dla studentów Stypendia i wymiany Program Erasmus +

REKRUTACJA ERASMUS +

RUSZYŁA REKRUTACJA NA WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS +

Jeśli chcesz studiować za granicą, pogłębić swą wiedzę, nauczyć się lepiej języka i zobaczyć nowe miejsca nie przegap tej okazji!

W nadchodzącym roku obowiązuje w naszym Instytucie sześć umów międzynarodowych. Na wszystkich stopniach studiów można ubiegać się o wyjazd na uczelnie w Berlinie (TU), Bonn,  Düsseldorfie  i Würzburgu. Mamy także nową umowę z Uniwersytetem w Tuluzie. Na studiach licencjackich można także starać się o pobyt na Uniwersytecie w Koprze (Słowenia). Do każdego z ośrodków możemy wysłać maksymalnie dwie osoby. Wymagany poziom znajomości języka angielskiego lub/i języka, kraju, do którego chce się wyjechać to poziom B1 lub B2 w zależności od uczelni partnerskiej.

Rozpoczęcie rekrutacji: 18 lutego 2019 r.

Zakończenie rekrutacji: 8 marca 2019 r.

Zainteresowanych proszę o zapoznanie się z informacjami na temat programu dostępnymi na stronie UG.

Jeśli są jakieś pytania zapraszam serdecznie na konsultacje:

wtorki (19.02, 26.02 i 05.02) godz. 9-10.30, pokój 54

Do pobrania (w załącznikach):

Formularz stypendysty

Informacja o wysokości stypendiów.

Warto też zapoznać się z informacjami na stronach Erasmus + UG